Головна » 2016 » Травень » 10 » «НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ»
17:02
«НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ»

04 травня  2016року в на міському стадіоні відбувся районний фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів «Нащадки козацької слави». Команди учнів 5-10 класів змагалися устрибках у довжину з місця, човниковогобугу 4х9 м, стрибків через скакалку, перетягування канату, естафеті та конкурсу історії України її спортивних досягнень олімпійського руху.організованих районним методичним кабінетом. У ході цікаво організованих, продуманих змагань найспритнішою виявилася команда учнів Потуторської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Г. Гусак, В.Надаховська), друге місце завоювала команда учнів Жуківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. В.Кучер), третє місце здобула команда Рогачинської ЗОШ І-ІІІст. (вч. О.Вергун).

�сти Рогачинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.О.Вергун).  У фінальні зійшлися команди Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Куропатницького НВК .У ході напруженої боротьби за І- місце найсильнішими  виявилися юні футболісти Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (4:1) (вч. С.Хільковець, Б.Кузів). друге місце завоювалакоманда Куропатницького НВК (вч. І.Чорний) В підсумку чемпіонами району серед ЗОШ І-ІІІ ст. стали футболісти Бережансьької ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Команда – переможець і призери нагороджені футбольними м’ячами від голови районної федерації футболу Н.Колодки.

Переглядів: 240 | Додав: Dovbenko | Рейтинг: 0.0/0