Відомості про директорів загальноосвітніх шкіл

Назва загальноосвітнього, дошкільного, позашкільного навчального закладу

Телефон

Прізвище, ім'я,

по батькові директора

І-ІІІ ступеня

Жуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого

д.3-83-40

уч.3-83-24

Волощук Марія Василівна

Куропатницький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-45-40

Бойко Анна Романівна

Курянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

д.3-62-36

уч.3-62-40

 

Мечищівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-51-40

Надбережна Ірина Михайлівна

Нараївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

д.3-71-40

уч.3-71-82

Сімора Ольга Михайлівна

Потуторський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-24-47

уч.3-24-40

Поляк Ольга Михайлівна

Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-13-40

Заяць Оксана Михайлівна

Рогачинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-33-40

Звіришин Марія Володимирівна

Саранчуківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-42-40

Горохівський Ярослав Федорович

Слов’ятинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-51-82

Соловій Олександра Василівна

                                                                                І-ІІ ступеня                                                                             

Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

у.3-63-40

Щур Тетяна Петрівна

Біщівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

д.3-11-17

Вербівський НВК  «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-46-14

Чернецька Ольга Федорівна

Вільховецький НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗий

уч.3-41-14

Кравчук Оксана Миронівна

Котівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

уч.3-41-40

Баглай Ірина Степанівна

Лапшинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

уч.3-46-40

Ощіпко Любов Василівна

Літятинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-26-40

Боянович Юрій Миколайович

Надрічнянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-84-40

Баран Оксана Степанівна

 

Підвисоцький НВК  «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-21-40

Тростянецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

уч.3-41-26

Голіний Ігор Богданович

Урманський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

уч.3-14-40

Кулик Алла Миколаївна

Шибалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

уч.3-13-33

Волошин Ярослав Михайлович

І ступеня

Волицька загальноосвітня школа І ст.

 

Новіцька Марія Василівна 

Волощинська загальноосвітня школа І ст.

 

Смеречанська Ольга Богданівна 

Гиновицька загальноосвітня школа І ст.

3-85-40

Москалик Орися Григорівна

Жовнівський НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ»

 

Бич Христина Григорівна

Квітківська загальноосвітня школа І ст.

 

Ляска Марія Петрівна

Комарівська загальноосвітня школа І ст.

3-16-14

Солярчик Надія Іванівна

Павлівська загальноосвітня школа І ст.

 

Звіришин Віта Ігорівна

Посухівський НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ»

 

Гевко Оксана Миколаївна

Рогачинська загальноосвітня школа І ст.

 

Андрушків Руслана Богданівна

Рибниківська загальноосвітня школа І ст.

 

Слабодух Леся Онуфріївна

Підліснянська загальноосвітня школа І ст.

 

Королишин Галина Степанівна

Гутиська загальноосвітня школа І ст.

 

Пилипчак Ольга Степанівна

Районний центр позашкільної освіти

 

Різник Олена Віталіївна

 

 

                               Дошкільні навчальні заклади Бережанського району   

з/п

Назва дошкільного, навчального закладу

Повна адреса

Телефон,

електронна адреса

Прізвище, ім'я,

по батькові завідувача ДНЗ

1

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Дзвіночок"

с.Шибалин, 47521

Бережанського

району,

Тернопільської

області

 

3-16-31

fanga@ukr.net

(сільська рада)

 

Липна Марія Михайлівна

2

Дошкільний навчальний заклад  дитячий      садок "Сонечко"

с.Рогачин, 47520

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-33-31

 

 

Легета Ліілія Ярославівна

3

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Дзвіночок"

 

с.Жуків , 47515

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-83-42

zhukiv_s.r@ukr.net (сільська рада)

 

 

Недільська Надія Михайлівна

4

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Веселка"

с.Потутори  , 47524

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-24-31

(сільська рада),
potutory.sadok@ gmail.com

 

 

Водвуд Любов Євгенівна

5

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Вишенька"

с.Біще   , 47512

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-11-42

leshchyshyn.b@gmail.com   

(сільська рада)

 

Мороз Олександра Михайлівна

6

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Пізнайко"

с.Нараїв   , 47513

Бережанського

району,

Тернопільської

області

 

3-71-31

naraiv_rada@ukr.net (сільська рада)

 Сновида Світлана Михайлівна

7

Дошкільний навчальний заклад  дитячий садок "Барвінок"

с.Куряни, 47522

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-62-31

(сільська рада)

Легета Любов Степанівна

8

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Малятко"

с.Надрічне, 47544

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-84-22

nadrichne.rada@ukr.net (сільська рада)

 

 

Мищишин Галина Степанівна

9

 

Дошкільний навчальний заклад   дитячий садок "Сонечко"

с.Саранчуки, 47533

Бережанського

району,

Тернопільської

області

3-42-31

saran_cp_2011@meta.ua

(сільська рада)

Осадца Марія  Миронівна