Головна » 2016 » Травень » 19 » 50-річний ювілей
14:45
50-річний ювілей

15 травня свій 50-річний ювілей відзначила Жуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. На урочистості, з нагоди цієї святкової дати, зібралася численна громада, життя якої невід’ємно пов’язане з навчальним закладом. За 50 років із стін школи вийшло багато випускників, які, отримавши ґрунтовні знання, а далі й вищу освіту, досягали визнання у різних галузях народного господарства, або, залишившись у рідному селі, працювали і працюють для його добробуту, процвітання. Багато випускників різних років приїхали привітати з ювілейною датою альма-матер, зустрітися зі своїми вчителями, однокласниками, згадати незабутні шкільні роки.
Голова райдержадміністрації В.Петровський та голова районної ради В.Білик привітали ювілярів з святом, нагородили грамотою педагогічний колектив за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освіти району та подарували електроплиту.
Багато теплих слів на адресу педагогічного колективу линуло з уст керівництва відділу освіти райдержадміністрації, вчителів-пенсіонерів, випускників школи.
Хороший настрій присутнім дарували учні школи, які підготували чудовий концерт.
У школі працює досвідчений педагогічний колектив, очолюваний директором Марією Василівною Волощук, який постійно працює над вдосконаленням матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладу, створенням якісних умов для навчання й виховання дітей.
У минулому році за Проектом ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» проведено реконструкцію та перекриття даху в Жуківській школі.

   

 

 

 

 

Переглядів: 92 | Додав: Dovbenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar