Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

23 лютого 2017 року у м. Стрий відбулася (не) конференції mini-EdCamp Stryj 2017, ідейним організатором якої виступив директор Стрийської ЗОШ І ст. Запісов Сергій.

Формат EdCamp – це унікальна національна платформа професійного зростання для вчительства України, яка проходить у новому дискусійному форматі та надає педагогам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації, а також сприяє підвищенню престижності педагогічної професії та рівня мотивації до вчительської діяльності.

(Не)конференції EdCamp проводяться відповідно до шести принципів EdCamp: безкоштовність, незалежність, вільна ініціатива, програма визначається в перший день проведення, кожний і кожна можуть стати спікерами/-ками, діє закон "про дві ноги".

Педагоги Бережанського району взяли активну участь у заході як у ролі експертів (Перунов Роман, учитель Рогачинської ЗОШ І-ІІІ ст. із темою «Забезпечення методичного супроводу вчителів/-ок фізики на основі WEB 2.0»), так і учасників (Вовк Олексій, учитель інформатики та трудового навчання Божиківського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ», Жеребецька Ольга, завідувач районного методкабінету, Рутковський Тарас, учитель інформатики Жуківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Лепкого).

Програма (не)конференції була надзвичайно насиченою, цікавою, неформальною, географія учасників охоплювали багато регіонів України, цікаве спілкування дозволило учасниками обмінятися думками, ідеями, досвідом.

Завідувач РМК О.Жеребецька

Мої статті | Переглядів: 98 | Додав: Dovbenko | Дата: 24.02.2017 | Коментарі (0)