Головна » 2017 » Квітень » 12 » Районні змагання з легкоатлетичного кросу ХХІ Спортвних ігор Бережанщини.
10:13
Районні змагання з легкоатлетичного кросу ХХІ Спортвних ігор Бережанщини.

11 квітня 2017 року на стадіоні м. Бережани проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу ХХІ Спортвних ігор Бережанщини. У змаганнях взяли участь 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

За результатами змагань серед ЗОШ І-ІІ ступенів:

І місце – Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» (вч. В. Легкий).

ІІ місце – Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст. (вч. М. Музичка).

ІІІ місце – Біщівська ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Р. Костів).

За результатами змагань серед ЗОШ І-ІІІ ступенів:

І місце – Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.В.Кучер).

ІІ місце – Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання (вч.Я. Болюх).

ІІІ місце – Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вч.І. Гиса).

В особистому заліку серед дівчат 6-7 класів ЗОШ І-ІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – Л. Поліщук (Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІ місце – Л.Корчинська (Літятинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІІ місце – М. Макогін ( Вербівська Зош І-ІІ ст. вч. Т.Дубніцький).

В особистому заліку серед юнаків 6-7 класів зайняли такі місця:

І місце – Д. Романів (Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст.);

ІІ місце – М. Гунька (Урманський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІІ місце – І. Головацький (Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»).

В особистому заліку серед дівчат 8-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – Л. Поліщук (Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІ місце – С. Насткевич ((Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІІ місце – Г.Заєць((Божиківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

В особистому заліку серед юнаків 8-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – Н. Мартиняк (Урманський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»);

ІІ місце – В. Гриневич (Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст.);

ІІІ місце – О. Бойчук (Біщівська ЗОШ І-ІІ ст.);

В особистому заліку серед дівчат 6-7 класів ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – І.Кміть (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Н.Кіндрат (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – С. Сижорович (Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання);

В особистому заліку серед юнаків 6-7 класів ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – О.Недільський (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – О. Формігей (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце –В.Валиков (Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання);

В особистому заліку серед юнаків 8-9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли такі місця:

І місец – О.Матвіїв (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Ф. Гавдида (Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання);

ІІІ місцн – В. Перфецький ( Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. О.Вергун);

В особистому заліку серед юнаків 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – М.Данилів (Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ»);

ІІ місце – В. Деркач (Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання);

ІІІ місце – В.Білан(Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

В особистому заліку серед дівчат 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли такі місця:

І місце – Х. Басара (Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ»);

ІІ місце – С. Петрух (Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Л. Луців (Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст з поглибленим вивченням трудового навчання).

 Методист РМК         С.Хільковець

Переглядів: 190 | Додав: Dovbenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar