Головна » 2016 » Січень » 28 » Нарада директорів ЗНЗ, завідувачів ЗНЗ І ступня та завідувачів ДНЗ Бережанського району
15:30
Нарада директорів ЗНЗ, завідувачів ЗНЗ І ступня та завідувачів ДНЗ Бережанського району

28 січня 2016 року у залі засідань адмінбудинку відбулася нарада директорів ЗНЗ, завідувачів ЗНЗ І ступня та завідувачів ДНЗ Бережанського району. Начальник відділу освіти Бабій Н.М. ознайомила директорів із змінами у харчуванні учнів початкових класів та дітей із малозабезпечених сімей та воїнів АТО. Про проведення державної підсумкової атестації в 11-их класах розповіла Жеребецька О.М., завідувач Бережанського районного методичного кабінету. Ярема Л.А., головний спеціаліст відділу освіти, інспектор шкіл, запропонувала зміни у структурі навчального року, пов’язані із продовженням канікул у загальноосвітніх навчальних закладах району. 

Також перед присутніми виступили методисти  Бережанського районного методичного кабінету Матвійчук І.Г., Сточанська Г.І, Бич В.В., Рутковська Г.Г., Олійник Л.М. з питань підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників освіти в Тернопільському ОКІППО у 2016 році, виконання наказів і розпоряджень, систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів, проведення конкурсів.

На завершення наради начальник відділу освіти Бабій Н.М. вручила директорам грамоти за участь учнівських колективів у фестивалі патріотичної прози та поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», а також грамоти вчителям, переможцям районного конкурсу «Класний керівник року».

Переглядів: 135 | Додав: Dovbenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar