Головна » 2017 » Березень » 20 » ЛІТЕРАТУРНЕ ТЕРНОПІЛЛЯ
20:47
ЛІТЕРАТУРНЕ ТЕРНОПІЛЛЯ

ЛІТЕРАТУРНЕ ТЕРНОПІЛЛЯ

15 березня 2017 року з ініціативи учителів-словесників Вільховецької ЗОШ І-ІІ ст.(директор Кравчук О.М.) на базі Тернопільської бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля» відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури Бережанського району на тему «Музейна педагогіка на уроках української мови і літератури та зарубіжної літератури».

Перед учасниками семінару виступили Жеребецька О.М., завідувач Районного методичного кабінету Бережанської районної ради, Олійник Л.М., методист РМК. Досвідом роботи з використання елементів музейної педагогіки та краєзнавчого матеріалу на уроках української мови і літератури та зарубіжної літератури поділилися Мартинишин Р.В. та Лужна Г.К., вчителі української мови і літератури та зарубіжної літератури Вільховецької ЗОШ І-ІІ ст.. Презентувала бібліотеку-музей «Літературне Тернопілля» Компанієць Г.В., директор Тернопільської бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля», а цікаву екскурсію «Літературне Тернопілля: від літописів до сьогодення» для учителів провела Лехіцька О.М., провідний бібліотекар цієї установи.

У рамках семінару-практикуму відбулася творча зустріч з українським науковцем, письменником, членом Національної Спілки письменників України Олегом Германом, який побажав педагогам, щоб кожен прожитий день став сходинкою у завтра, сходинкою чиєїсь долі, щастя, втрати і знахідки, був завжди неповторним відкриттям музики життя.

Олійник Л.М., методист Районного методичного кабінету.

Переглядів: 105 | Додав: Dovbenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar